Neden Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu ?

Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu sıcak evin ve bizler kocaman bir aileyiz. Hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekip seni burada bekliyor…

İstanbul'a alışmaya çalışırken, nerede kalacaksın, ne yiyeceksin, nerede spor yapacaksın, faturaları nasıl ödeyeceksin gibi yapılması gereken işlerine yardımcı olalım.

Senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu, bir hayat geçirmeni sağlayalım.

Diyoruz ki, ailenden ayrı kaldığın bu zorlu sürede yanında olalım. Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da eğlenceli yapalım. Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu olarak bütün enerjimizle senin için buradayız.
Neden Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu ?

MİSYON

Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu; ahlaklı erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiştir. Mğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak, sürekli yenilenen kalite politikamız doğrultusundaöğrencilik hayatınızda yaşam alanı ihtiyacınızı karşılamak hedefimizdir. Deneyimli personelimizle konforunuz ön planda tutularak 7/24 sizinleyiz.

VİZYON

Bayraktar Erkek Öğrenci Yurdu Alışılagelmiş yurt kavramını değiştiren, özel olarak sadece öğrenciler için dizayn edilmiş, geçici bir konaklama noktası değil; eğitim için tasarlanmış bir motivasyon platformu ve sosyal yaşam merkezi olmak.

Eğlenceli, güvenilir, sosyal, aile sıcaklığında gündemi takip eden yeni nesil erkek öğrenci yurdu

Logomuz